Кошик
+380 (93) 902-67-56
+380 (66) 332-05-95
+380 (44) 331-98-42
TurboParts

TurboParts дистриб'ютор Master Power Turbo

TurboParts дистриб'ютор Master Power Turbo

Ми раді повідомити, що з початку 2020 року ми є дистриб'юторами бразильського виробника турбокомпресорів Master Power Turbo.

Компанія MasterPowerTurbo була заснована в 1966 році Нельсоном Боргетті, який заклав фундамент основних цінностей, а саме важливості високої якості продукту та обслуговування.

Свою роботу з турбокомпресорами підприємство початок 1970 року, пропонуючи своїм клієнтам альтернативні рішення для підвищення продуктивності двигунів.

 

MasterPowerTurbo займає понад 12 000 м2 промислових площ в Бразилії, в місті Сан-Маркуш.

 

 

Під одним дахом зібрані всі виробничі процеси - дослідження, розробка, лиття, обробка деталей, складання і тестування готових запчастин. Саме цим підприємство якісно виділяється серед конкурентів.

Підтвердженням правильності цього рішення стало отримання міжнародного сертифікату якості ISO9001. Якості MasterPower довірилися дистриб'ютори в 65 країнах світу.

Такі виробники автомобілів і спецтехніки як KIA і MTU монтують турбіни бразильського виробництва на своїх конвеєрах.

На сьогоднішній день компанія покриває широкий спектр потреб ринку, пропонуючи свої турбокомпресори для легкових та вантажних автомобілів, спецтехніки, морської промисловості і автоспорту.

 

 

Завдяки інвестиціям у нові технології, кваліфікованій команді і правильної стратегії розвитку, якість продукції MasterPowerTurbo повністю відповідає високим вимогам клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner